Zostań wolontariuszem podczas „Krwistego Maja”!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach wraz z Uniwersytetem Śląskim organizuje akcję pt. „KRWISTY MAJ-WampirUŚ”. Akcje krwiodawstwa odbędą się przy Wydziałach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Cieszynie, Chorzowie. W związku z planowanymi akcjami poszukujemy WOLONTARIUSZY do pomocy przy poszczególnych akcjach krwiodawstwa w maju 2014 roku.

Rolą wolontariusza będzie zachęcanie potencjalnych dawców krwi do oddawania krwi oraz rejestracji jako niespokrewniony dawca szpiku.

Poszukujemy wolontariuszy na dwa wydarzenia w Katowicach:

• 10 osób na 6 maja - deptak na ulicy Bankowej (pomiędzy Rektoratem a Wydziałem Nauk Społecznych)

• 5 osób na 15 maja – Wydział Filologiczny UŚ

Jedna osoba może być wolontariuszem na obu wydarzeniach.

Zapewniamy:

• szkolenie (które odbędzie się 5. maja, ok. godziny 15.00) i materiały informacyjne

• ciekawe doświadczenie pracy wolontariusza

• certyfikat imienny po zakończeniu projektu

• zwolnienie z zajęć na czas trwania wolontariatu

Od kandydatów oczekujemy:

• pozytywnego nastawienia do pracy wolontariusza

• entuzjazmu oraz zaangażowania

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 30 kwietnia br. na adres:

bws@us.edu.pl

Wymagane dane to: imię, nazwisko, numer telefonu oraz termin, na który chcą się Państwo zapisać (może być więcej niż jeden).