Dyżury Rzecznika Praw Studenta i Doktoranta

Rzecznik Praw Studenta i Doktoranta został powołany przez władze Uniwersytetu Śląskiego do udzielania bezpośredniej pomocy studentom i doktorantom naszej uczelni w zakresie dotyczących ich przepisów. Jeżeli masz jakikolwiek problem związany z regulaminem studiów, zaliczeniem sesji, otrzymaniem pomocy materialnej lub też uważasz, że Twoje prawa na uczelni są naruszane – zwróć się o pomoc do Rzecznika Prawa Studenta i Doktoranta!

Anna Samborowska

Z uwagi na okres wakacyjny, od 27 czerwca do 29 sierpnia br. dyżury będą odbywać się po uprzednim umówieniu mailowym lub telefonicznym

Katowice, ul. Bankowa 12 (rektorat), parter, pok. 123, Studencka Strefa Aktywności

e-mail: rps@us.edu.pl

W sprawach naglących proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy, dzięki
temu będziemy mogli umówić się na indywidualne spotkanie .

W razie kontaktu przez pocztę elektroniczną bardzo proszę o podanie w mailu
informacji, jakiego wydziału, kierunku, stopnia, trybu i roku jest się studentem lub doktorantem.

strona Rzecznika