ZAJAWKA NA KARIERĘ - wykład na WNS

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości związane z tematem pracy na etacie oraz prowadzenia własnej firmy. Panel odbędzie się 30 marca go godz. 11.10 w sali seminaryjnej Wydziału Nauk Społecznych.
Spotkanie będzie stanowiło możliwość porozmawiania z ekspertami PKO Banku Polskiego kierującymi dużymi zespołami ludzkimi oraz przedstawicielem działu HR Banku.

W rozmowie z ekspertami będzie można się dowiedzieć więcej nt. specyfiki pracy w dużej firmie, jakie są zalety takiej pracy, co jest trudne, czego trzeba się nauczyć, z czego trzeba zrezygnować, a także co możemy osiągnąć i czego możemy oczekiwać.
Posłużymy się przykładem banku. Uczestnicy dowiedzą się jakie tematy poruszane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na co zwracają uwagę rekruterzy, z jakimi wyzwaniami mierzy się pracownik banku, co przynosi satysfakcję pracownikowi, jakie zadania są stawiane przez przełożonych. Spotkanie będzie także do okazją porozmawiania nt. rynku pracy w sektorze. Omówimy sytuację rynkowa, jakie są trendy w branży. Postaramy się uwzględnić specyfikę regionalną.
Na spotkaniu porozmawiamy także nt. innej możliwości rozpoczęcia swojej drogi zawodowej, związanej z otwarciem swojej działalności gospodarczej. Uczestnicy dowiedzą się na co warto zwrócić uwagę uruchamiając swoją pierwszą działalność gospodarczą, jakich unikać zagrożeń, jak sobie radzić z trudnościami, w jaki sposób kierować swoim przedsięwzięciem, aby było ono dla nas satysfakcjonujące.
Udział w spotkaniu ułatwi Ci podjęcie decyzji dotyczącej wyboru drogi zawodowej.

Zapraszamy!

30. marzec 2017 - 7:01 - 16:01