Wyróżnienia JM Rektora dla najlepszych studentów i doktorantów rozdane

7 czerwca w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla najlepszych studentów i doktorantów, a także rozstrzygnięcie plebiscytu na Studenta/Doktoranta Roku, który wygrała Joanna Zwierzyńska z Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii. Organizowane już po raz piąty przedsięwzięcie miało na celu promowanie studentów i doktorantów, wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w inicjowaniu i wspieraniu życia studenckiego, w działalności społecznej, dobroczynnej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej i popularnonaukowej.

Sylwetki laureatów

W wydarzeniu wzięli udział zwycięzcy, ich bliscy i opiekunowie naukowi, władze Uniwersytetu Śląskiego oraz zaproszeni goście. Uroczystość ozdobili występami laureaci wyróżnień w kategorii osiągnięć artystycznych.

Fotoreportaż w Serwisie Głównym UŚ

MP3

(2013-06-03, akt. 2013-06-10, 13, 14)