Wykaz konkursów na granty i stypendia ( sierpień 2014)

W okresie wakacji studenci i doktoranci mają okazję zdobyć środki na swoje badania naukowe.  Warto zwrócić uwagę na szkolenie z nowej serii Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Na chętnych czekają bezpłatne szkolenia z prezentacji wyników badań naukowych

W połowie miesiąca zamknięty zostanie nabór w ramach kolejnej edycji konkursu o miano Innowacyjnego Młodego Naukowca. Osoby, które od roku 2014/2015 rozpoczną studia mogą zawalczyć o pokaźną pulę stypendiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych.

W sierpniu szczególnie warto zwrócić uwagę na ofertę Narodowego Banku Polskiego. Do 31 sierpnia należy złożyć wnioski w ramach VI edycji konkursu na projekty badawcze NBP.

Najnowszych informacji o kolejnych konkursach należy szukać na www.granty-na-badania.com.