VII Międzynarodowa Konferencja Doktorantów-panel nauk o Ziemi

Społeczność doktorantów Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza
na VII Międzynarodową Konferencję Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach panelu nauk o Ziemi, która odbędzie się 17 października 2014 roku na Wydziale Nauk o Ziemi, ul. Mickiewicza 16.

Więcej informacji znajduje się w komunikacie.

------------------------------------------------

MKDUS to jedyna międzynarodowa konferencja skupiająca i integrująca doktorantów – początkujących badaczy zajmujących się różnymi dyscyplinami – z Uniwersytetu Szczecińskiego oraz innych ośrodków naukowych.

Pierwsza edycja konferencji odbyła się w październiku 2008 roku. Przez kolejne lata przybywało uczestników i sympatyków corocznego spotkania młodych naukowców, a wiele organizowanych w jego ramach paneli zyskało status międzynarodowy. Tegoroczna odsłona, już po raz drugi, może przyjąć nazwę Międzynarodowej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego (MKDUS).

W ramach planowanych sesji plenarnych odbędą się następujące panele: biologiczny, ekonomiczny, filologiczny, geograficzny, filozoficzny, pedagogiczny, politologiczny, historyczny, matematyczny. Po konferencji zapraszamy wszystkich na Wieczór Integracyjny – uczestnictwo gratis dla uczestników konferencji.