V Spotkanie Gospodarcze 2011 Forum Młodych RIG

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza na spotkanie pn. „Bądź władcą swojego czasu! - sprawne i efektywne zarządzanie czasem”. Odbędzie się ono w środę 25 maja br. w godz. 18.00-20:00 w auli multimedialnej RIG, Katowice ul. Opolska 15. W trakcie spotkania będzie poruszona szeroko pojęta tematyka zarządzania czasem. Jak napisali organizatorzy, "czasu nie da się ani kupić, ani przyoszczędzić, dlatego należy go dobrze spożytkować, aby zyskać jak najwięcej korzyści materialnych i duchowych. Później to jedyny dzień, który nigdy nie nadejdzie, więc odwlekanie spraw i wstrzymywanie się od decydujących kroków powoduje zanik najważniejszego czynnika sukcesu - motywacji".
W programie przewidziane jest także szkolenie, w trakcie którego swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci:
• Tadeusz Donocik – wiceprezes Krajowej Izby Gospodarczej, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach;
• prof. zw. dr hab. Henryk Bieniok - wykładowca i autor 500 publikacji na temat zarządzania, w tym książek: „Zarządzanie czasem”, „Metody sprawnego zarządzania”, „Elementy twórczego myślenia”;
• Robert Bogacki - partner w rozwoju, przedsiębiorca, trener, szkoleniowiec, prezes zarządu Fundacji na Rzecz Rozwoju Aktywator, członek zarządu Śląskiego Towarzystwa Marketingowego;
• Elżbieta Klimkiewicz- trener z powołania, związana z firmą Mati Consulting, specjalizuje się m.in. w szkoleniach z zakresu HRM, psychologii i motywacji oraz sprzedaży;
• Mateusz Sojka- trener, psycholog, doradca rozwoju kariery, partner w ADVcorp, współzałożyciel PracowniCoachingu.pl.

Zgłoszenia można przesyłać na adres projektyfm@rig.katowice.pl, do wtorku 24 maja br. do godz. 23:59. W tytule e-maila należy wpisać „Spotkanie gospodarcze”, a w treści imię i nazwisko, nazwę uczelni, e-mail oraz numer telefonu.

MP

(2011-05-19)