Szkolenie pt. "Wyeliminować chaos - czyli skuteczne planowanie"

napis: Akademia Rozwoju Kariery

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w ramach Akademii Rozwoju Kariery organizuje szkolenie pt. „Wyeliminować chaos – czyli skuteczne planowanie”, które odbędzie się 31 lipca 2019 roku o godz. 10.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12).

Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, na czym polega planowanie i co warto zaplanować, a także jak poprawić organizację swojego dnia, aby sprawnie realizować zadania i osiągać zamierzone cele. Kurs poprowadzi Kinga Kuberek – trener biznesu, praktyk i przedsiębiorca z firmy Global Metodi.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie Biura Karier UŚ.

31. lipiec 2019 - 10:00