Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Szkolenie "ABC inteligencji emocjonalnej"

logo Biura Karier UŚ

10 sierpnia 2016 r. w godz. od 9.00 do 15.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, s. 133) odbywać się będzie szkolenie pt. „ABC inteligencji emocjonalnej”, które poprowadzi Małgorzata Chatys – doradca zawodowy, psycholog. Warsztaty poświęcone będą poznaniu sposobów na lepsze wykorzystanie emocji w życiu zawodowym i osobistym.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zrozumieć w jaki sposób emocje wpływają na różne sfery życia człowieka oraz jak kontrolować i wykorzystać własne emocje do osiągania założonych celów. Ponadto nauczą się rozpoznawać swoje emocje oraz dowiedzą się, jak wpływać na emocje innych ludzi.

Zapisy rozpoczynają się 3 sierpnia i odbywają się drogą telefoniczną pod numerami: 32 359 19 82 i 32 359 29 32.

Szkolenie zostało zorganizowane w ramach projektu Akademii Rozwoju Kariery 2016 i adresowane jest do studentów oraz absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. W ramach przedsięwzięcia organizowane są warsztaty z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych, efektywności osobistej, zarządzania czasem, treningu spontaniczności, inteligencji emocjonalnej, skutecznego networkingu, przywództwa czy pracy zespołowej.

Harmonogram Akademii Rozwoju Kariery 2016 (dokument pdf)

Data wydarzenia: 
10. sierpień 2016 - 9:00

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.