Stypendium z Wyboru - wybierz laureatów!

Trwa drugi etap Stypendium z Wyboru. Internauci i Mecenasi mogą już wybrać laureatów III edycji Stypendium z Wyboru. Uczestnicy w ramach unikalnego programu mogą zgarnąć nawet 5 tysięcy złotych. W programie bierze udział 605 osób (studenci i absolwenci, którzy ukończyli studia najpóźniej rok temu). Do rozdanie jest prawie 100 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą od Mecenasów. O wyborze laureatów decydują wyniki otwartego głosowanie. Do głosowania mogą przystąpić wszyscy Internauci i Mecenasi (głos Mecenasów jest 25 razy mocniejszy od innych osób). Stypendium otrzymają te osoby i grupy, które zdobędą najwięcej głosów.

- Głosować mogą wszyscy, którzy mają konto na Facebooku;
- Na każdą z prac można zagłosować tylko jeden raz;
- Głosowanie odbywa się przez stronę www.stypendiumzwyboru.pl. Pod każdą z prac umieszczony jest przycisk "ODDAJ GŁOS". To właśnie przez naciśnięcie tego przycisku oddajemy głos na pracę, która nam się spodobała;
- Głosy Mecenasów są automatycznie dodawane do głosów oddanych przez Internautów, które znajdują się pod przyciskiem "ODDAJ GŁOS";
- "Like" nie są brane pod uwagę przy wyborze laureatów;
- Cały czas można sprawdzać ile oddano głosów na pracę. Aktualna liczba oddanych głosów znajduje się pod przyciskiem "ODDAJ GŁOS". Wystarczy być zalogowanym na Facebooku;
- Głosować można do 1 lipca 2012 roku, do godz. 23:59.

III edycja Stypendium z Wyboru rozpoczęła się 19 marca 2012 r. i trwa do 1 lipca 2012 r. Konkurs stypendialny został podzielony na dwa etapy: składanie aplikacji (19.03.2012-13.05.2012 do godz. 23:59) i etap głosowania (21.05.2012-01.07.2012 do godz. 23:59). Z początkiem lipca zostaną wyłonieni laureaci. Pieniądze zostaną rozdysponowane proporcjonalnie do ilości aplikacji z danej kategorii. Przykładowo, jeśli prac indywidualnych będzie 60 proc. to 60 procent pieniędzy dostaną prace indywidualne, a 40 proc. prace grupowe.