StRuNa - konkurs dla kół naukowych

Animatorzy programu StRuNa zawiadamiają, że można już zgłaszać się do tegorocznego, trzeciego konkursu dla studenckich i doktoranckich kół naukowych.  Aplikacje są  przyjmowane w następujących kategoriach: Projekt roku, Koło roku, Wyprawa roku, Publikacja roku, Konferencja roku, Sponsor roku, Opiekun roku. Nagrodzone mogą zostać projekty i działania, które w całości lub w istotnej części zostały zrealizowane między 1 października 2012 r. i 30 września 2013 r. Warto wspomnieć, iż w ubiegłym roku zwycięzcą kategorii Koło roku zostało działające na Wydziale Filologicznym UŚ Koło Oświeconych.

Zgłoszenia można przesyłać do 14 października, godz. 23:59, zachęcamy zainteresowanych do zapoznania się z regulaminem i formularzami.

MP3

(2013-08-14)