Spotkanie z pracodawcami na WBiOŚ

Wydarzenie BK: spotkanie z pracodawcami na WBiOŚ

Spotkaj się z pracodawcami ze swojej branży 19 kwietnia 2018 r. w holu Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. Swoje stoiska promocyjne wystawią Instytut Przemysłu Organicznego Oddział z Pszczyny, Jars Sp. z o.o. oraz Wojewódzki Urząd Pracy.

CO? – Spotkanie z pracodawcami
KIEDY? – 19 kwietnia 2018 r., 9:00 – 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, (Katowice, ul. Jagiellońska 28)

O WYDARZENIU
Udział w spotkaniu daje szansę poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki.

O ORGANIZATORZE
Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

DLA KOGO?
Zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska.

ZAPISY / SPOSÓB APLIKACJI
Spotkanie ma charakter otwarty.

19. kwiecień 2018 - 9:00 - 14:00