Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Spotkanie z firmami Traficar i Express

Wydarzenie BK: Spotkanie z firmami Traficar i Express

Interesujesz się motoryzacją? Chcesz dołączyć do zespołu pasjonatów? A może interesują Cię zalety największej wypożyczalni samochodów w Polsce? Spotkaj się z przedstawicielami firm Traficar i Express już 18 kwietnia 2018 r. na deptaku UŚ. Pakiet informacji i atrakcji gwarantowany!

 

 


CO? – stoisko firm "Traficar" i "Express" 
KIEDY? - 18 kwietnia 2018 r., godz. 8:00-16:00
GDZIE? - deptak przed budynkiem rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, Katowice)


O WYDARZENIU
W związku z uruchomieniem przez Traficar innowacyjnej usługi wynajmu samochodów na minuty na Śląsku przedstawiciele firmy zaprezentują aktualne oferty pracy i możliwości rozwoju w firmach Traficar i Express. Podczas wydarzenia będzie można również aktywować swoje konto w Traficarze i przejść wstępną rozmowę rekrutacyjną.

Na uczestników czekają liczne atrakcje, m.in. gry i test wiedzy!


O ORGANIZATORZE
Traficar  to pierwszy w Polsce system wypożyczania samochodów na minuty w modelu otwartym. Usługa dostępna już jest na terenie Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Poznania oraz Trójmiasta, wkrótce pojawi się też w innych miastach w Polsce.

Express Rent a Car jest liderem rynku wynajmu samochodów w Polsce, z własną flotą ponad 10 000 pojazdów oraz już ponad 20 letnim doświadczeniem. Firma przygotowała i wdrożyła pierwszy w Polsce system wypożyczania samochodów na minuty w modelu otwartym „Traficar”.


DLA KOGO?
Spotkanie skierowane jest do wszystkich pasjonatów motoryzacji i osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie Traficar i Express.


ZAPISY
Wstęp wolny!

Data wydarzenia: 
18. kwiecień 2018 - 8:00 - 16:00

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.