Programy stażowe dla ludzi z pomysłem - Kuźnia Talentów

Programy stażowe dla ludzi z pomysłem – dobry
początek kariery zawodowej

Leroy Merlin Polska rekrutuje ambitnych, utalentowanych studentów ostatnich lat i absolwentów do rocznego programu rozwojowego oraz do programu menedżerskiego – Kuźnia Talentów. Po pomyślnym zakończeniu  uczestnicy otrzymają szansę dalszego rozwoju w strukturze firmy na stanowisku specjalisty, koordynatora oraz w przypadku programu menedżerskiego - Kierownika  Działu Handlowego.

Trwa rekrutacja do rocznego programu rozwojowego dla studentów ostatnich lat i absolwentów oraz do 2 – letniego programu menedżerskiego – Kuźnia Talentów dla absolwentów. Aby aplikować, należy zarejestrować się na stronie internetowej www.kariera.leroymerlin.pl.

Już sam proces rekrutacji to ciekawe doświadczenie. Udział w spotkaniu grupowym oraz Assesment Center pozwoli aplikującym sprawdzić swoje mocne i słabe strony. Każdy z uczestników otrzyma indywidualną informację zwrotną, ważną dla swojego rozwoju.

Jako uczestnicy obu programów, aplikujący sprawdzą swoje predyspozycje w kluczowych obszarach biznesu. Pozwoli im to na wszechstronne poznanie organizacji. Biorąc udział w programie rozwojowym uczestnicy samodzielnie będą kreować swój rozwój dzięki możliwości wyboru ścieżki kariery, która najbardziej odpowiada ich kompetencjom
i zainteresowaniom. Program menedżerski stwarza uczestnikom możliwość poznania organizacji w takim stopniu, aby po jego zakończeniu samodzielnie zarządzać pracą działu handlowego.
– powiedziała Karolina Przerwa, odpowiedzialna za rekrutację do obu programów rozwoju talentów.

Studenci i absolwenci wezmą udział w szkoleniach oraz indywidualnych sesjach coachingu. Tylko w ubiegłym roku współpracownicy Leroy Merlin Polska uczestniczyli łącznie w 129 903 godzinach szkoleń, a 4037 godzin poświęcili na naukę języków obcych. Przez cały czas trwania programów uczestnicy będą otrzymywać cenne wskazówki na temat swojego rozwoju i postępu w realizowanych projektach.

Współpracownicy Leroy Merlin Polska zarówno w sklepach stacjonarnych, sklepie internetowym, jak i centrali codziennie wspierają  klientów w realizacji domu i ogrodu ich marzeń. Na tym opiera się wizja firmy, którą stworzyła wspólnie ponad 6000 tysięczna Ekipa Leroy Merlin Polska.