Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Noc Biologów

Plakat wydarzenia Noc Biologów. Czarny kot, nietoperz i sowa

Noc Biologów to ogólnopolska akcja, w której udział biorą uniwersyteckie wydziały przyrodnicze z całej Polski, w tym także Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wydarzenie skierowane jest głównie do dzieci i młodzieży szkolnej, ale uczestniczyć w nim mogą wszyscy zainteresowani.

W tym roku Noc Biologów odbędzie się 11 stycznia 2019 roku i otworzy edukacyjny weekend połączony z 3. Śląskim Festiwalem Nauki Katowice. Hasłem ósmej edycji będzie „Żywa energia”. Wydarzenie jest okazją do udziału w warsztatach, konkursach, wykładach oraz  pokazach. Spotkanie zainauguruje prelekcja pt. „Ile energii do życia potrzebuje człowiek właściw(y)ie?” dr. Marcina Lipowczana, która będzie dotyczyć ilość energii zużywanej na procesy życiowe oraz tego, skąd pozyskujemy energię i na ile jej wystarczy. Wykład rozpocznie się o godz. 16.15 na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (Katowice, ul. Bankowa 9, sala 126).

Program oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wbios.us.edu.pl.

Rezerwacja miejsc na zajęcia odbywa się za pośrednictwem ogólnopolskiej strony Nocy Biologów. Kontaktować się również można drogą elektroniczną, pisząc na adres e-mail: nocbiologow@us.edu.pl.

Data wydarzenia: 
11. styczeń 2019 - 16:00 - 23:59

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.