Na tropie ROBa - gra także dla studentów

I Metropolitalna Gra Miejska „Na tropie ROBa”, organizowana przez Górnośląski Związek Metropolitalny, będzie polegać na poszukiwaniu humanoidalnego robota ROBa, który wymknął się spod kontroli właściciela, profesora Andrzeja Rawy. Gra będzie trwać przez cały październik. Pierwsze dwa etapy (1-2.10.) będą rozgrywane w Katowicach, Chorzowie i Świętochłowicach (I etap) oraz w Bytomiu i Piekarach Śląskich (II etap).
W drugi weekend października uczestnicy gry przeniosą się do Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Jaworzna (II etap), natomiast 15 października ROB będzie poszukiwany w Rudzie Śląskiej, Zabrzu i Gliwicach (IV etap). V etap gry odbędzie się w Siemianowicach Śląskich i Mysłowicach. Wielki finał I Metropolitalnej Gry Miejskiej przewidziany jest na sobotę 22 października, w Katowicach. Dobra zabawa gwarantowana, na zwycięzców czekają znaczące nagrody pieniężne.
Rejestracja uczestników już trwa, można zgłaszać się do całej gry lub poszczególnych jej etapów. Zainteresowani znajdą potrzebne informacje na stronie pelniakutury.pl.

MP
(2011.09.23)