Kursy językowe SPNJO UŚ - 2016/17

17 października 2016 roku rozpoczną się zajęcia w ramach kolejnej edycji kursów dokształcających z języków obcych organizowanych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego. Prowadzimy zajęcia z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Oferta obejmuje również kursy języka specjalistycznego (język prawniczy, angielski w karierze zawodowej), a także przygotowujące do egzaminów (FCE, CAE) oraz do matury. Studenci mają możliwość kontynuacji nauki języka obcego po zakończeniu lektoratu. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Zapisy potrwają do 17.10.2016 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kursyspnjo.us.edu.pl