facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Kontakt z dziekanatami

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji - Cieszyn, ul. Bielska 62

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

mgr Anna Szczypka-Rusz

anna.szczypka-rusz@us.edu.pl               

33 8546374

pokój 10

obsługa świadczeń

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

nieczynne
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00

mgr Jadwiga Kozakowska

jadwiga.kozakowska@us.edu.pl               

33 8546376

pokój 10

obsługa świadczeń

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

nieczynne
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00

mgr Patrycja Dudek-Trombik patrycja.dudek@us.edu.pl        

33 8546380

pokój 1D

Kierownik Dziekanatu

 

 

kierunki pedagogiczne,etnologia, animacja

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

nieczynne
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00

mgr Katarzyna Kazimor

katarzyna.kazimor@us.edu.pl 

33 8546375

pokój 1B

kierunki artystyczne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

nieczynne
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00

mgr Daria Krzywoń

daria.krzywon@us.edu.pl          

33 8546164

pokój 1A

kierunki artystyczne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

nieczynne
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00

Marta Kochutek

marta.kochutek@us.edu.pl      

33 8546377

pokój 2

kierunki pedagogiczne,etnologia, animacja

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

nieczynne
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00

Bożena Bujok

bozena.bujok@us.edu.pl          

33 8546381

pokój 3

kierunki pedagogiczne, etnologia, animacja

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

nieczynne
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00
11.00-14.00

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego - Katowice, ul. św. Pawła 3

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

pokój 1.35 (I piętro)

tel.: 323592408; 323592409

organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej I stopnia, studia stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynne
10.00-14.00
10.00-14.00

pokój 1.35 (I piętro)

tel.: 323592408; 323592409

organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej II stopnia, studia stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynne
10.00-14.00
10.00-14.00

pokój 1.35 (I piętro)

tel.: 323592408; 323592409

organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej I stopnia, studia niestacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

9.00-14.00
9.00-14.00
Nieczynne
9.00-14.00
9.00-14.00

pokój 1.35 (I piętro)

tel.: 323592408; 323592409

organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej II stopnia, studia niestacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

9.00-14.00
9.00-14.00
Nieczynne
9.00-14.00
9.00-14.00

pokój 1.35 (I piętro)

tel.: 323592408; 323592409

reżyseria I stopnia studia stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynne
10.00-14.00
10.00-14.00

pokój 1.35 (I piętro)

tel.: 323592408; 323592409

reżyseria II stopnia studia stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynne
10.00-14.00
10.00-14.00

pokój 1.35 (I piętro)

tel.: 323592408; 323592409

realizacja orazu filmowego, telewizyjnego i fotografia, jednolite magisterskie, studia stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynne
10.00-14.00
10.00-14.00

 

Wydział Nauk Przyrodniczych - Sosnowiec, ul. Będzińska 60

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

Justyna Rogalska-Nowak
justyna.rogalska@us.edu.pl     
32 3689678
I piętro pok. 111

geografia I stopnia, geologia stosowana I i II stopnia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
 

Piątek

9.00 - 13.00

9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
11.00 - 15.00
(przerwa 13.00 - 13.30)
 

nieczynne                   

mgr Magdalena Tomaszkiewicz
magdalena.tomaszkiewicz@us.edu.pl
32 3689676
I piętro pok. 111

geografia II stopnia, geologia I i II stopnia, geofizyka

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
 

Piątek

9.00 - 13.00

9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
11.00 - 15.00
(przerwa 13.00 - 13.30)
 

nieczynne                   

Jolanta Mielczarek
jolanta.mielczarek@us.edu.pl 
32 3689679
I piętro pok. 111

inżynieria zagrożeń środowiskowych, turystyka

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
 

Piątek

9.00 - 13.00

9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
11.00 - 15.00
(przerwa 13.00 - 13.30)
 

nieczynne                   

 

Wydział Nauk Przyrodniczych - Katowice, ul. Jagiellońska 28

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

mgr Elżbieta Soczawa
elzbieta.soczawa@us.edu.pl
32 2009556

parter pok. B-8 (wejście przez pomieszczenie B-10)

biologia, biotechnologia, ochrona środowiska

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
 

Piątek

9.00 - 13.00

9.00 - 13.00

Nieczynne

czw 11.00 - 15.00 (przerwa 13.00 - 13.30)                   

 

9.00 - 13.00

lic. Dorota Bronny-Woźniak
dorota.bronny-wozniak@us.edu.pl               
32 2009556

parter pok. B-8 (wejście przez pomieszczenie B-10)

biologia, biotechnologia, ochrona środowiska

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

9.00 - 13.00

9.00 - 13.00

Nieczynne

czw 11.00 - 15.00 (przerwa 13.00 - 13.30)                   

 

9.00 - 13.00

mgr Olga Karp
olga.karp@us.edu.pl    
32 2009565

parter pok. B-10

biologia, biotechnologia, ochrona środowiska

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

9.00 - 13.00

9.00 - 13.00

Nieczynne

czw 11.00 - 15.00 (przerwa 13.00 - 13.30)                   

 

9.00 - 13.00

lic. Elżbieta Ulbrich
elzbieta.h.ulbrich@us.edu.pl
32 2009565

parter pok. B-10

biologia, biotechnologia, ochrona środowiska

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
 

Piątek

9.00 - 13.00

9.00 - 13.00

Nieczynne

czw 11.00 - 15.00 (przerwa 13.00 - 13.30)                   

 

9.00 - 13.00

Zofia Kuglin

zofia.kuglin@us.edu.pl
32 2009461

 

parter pok. B-13

biologia, biotechnologia, ochrona środowiska

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
 

Piątek

9.00 - 13.00

9.00 - 13.00

Nieczynne

czw 11.00 - 15.00 (przerwa 13.00 - 13.30)                   

 

9.00 - 13.00

 

Wydział Teologiczny - Katowice, ul. Jordana 18

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

dziekanat@wtl.us.edu.pl
pok. 001/8, parter

nauki o rodzinie - I st.;
nauki o rodzinie - II st.;
teologia - j. mgr.;                     teologia - j. mgr., specjalność: teologia pastoralna

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

nieczynne

11:00-14:00
11:00-14:00
11:00-14:00
11:00-14:00          
za wyjątkiem I i III piątku miesiąca wtedy 15:00-18:00

 

Wydział Nauk Społecznych - Katowice, ul. Bankowa 11

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

mgr Anna Dorynek
anna.dorynek@us.edu.pl          
32 359-13-31

pokój 12

 

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna I i II stopień, Politologia I stopień - stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

11.00-14.00          
9:30-14.00         
11.00-14.00          
9:30-14.00          
nieczynne

mgr Agnieszka Pogoda-Ślęzak
agnieszka-pogoda-slezak@us.edu.pl
32 359-13-31

Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe I i II stopień, Politologia II stopień, Doradztwo polityczne i publiczne I stopień- stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

11.00-14.00          
9:30-14.00         
11.00-14.00          
9:30-14.00          
nieczynne

Barbara Ryś
barbara.rys@us.edu.pl
32 359-12-22
pokój 5

 

Socjologia I i II stopień, Praca socjalna I i II stopień, Polityki miejskie i doradztwo publiczne II stopień - stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

11.00-14.00          
9:30-14.00          
11.00-14.00          
9:30-14.00          
nieczynne

mgr Joanna Jałowiecka
joanna.jalowiecka@us.edu.pl  
32 359-12-22
pokój 5

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna I i II stopień, Politologia I i II stopień , Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe I i II stopień,  Doradztwo polityczne i  publiczne I stopień, Socjologia I i II stopień, Praca socjalna I i II stopień, Polityki miejskie i doradztwo publiczne II stopień - niestacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
 

Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

nieczynne           

11:00-16:30 (w tym przerwa: 14:00-15:00)         

 

11.00-14.00               

9:30-14.00           

nieczynne             

9:30-13:30

mgr Beata Kalisz
beata.kalisz@us.edu.pl               
32 359-18-07
pokój 7

 

ODPŁATNOŚCI ZA STUDIA, ŚWIADCZENIA DLA STUDENTÓW, WSPARCIE STUDENTÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI I SPECJALNYMI POTRZEBAMI Kierunki: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna I i II stopień, Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe I i II stopień,  Zarządzanie zasobami ludzkimi I stopień, Polityki miejskie i doradztwo publiczne II stopień - stacjonarne i niestacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
 

Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

nieczynne           

11:00-16:30 (w tym przerwa: 14:00-15:00)         

 

11.00-14.00               

9:30-14.00           

nieczynne             

9:30-13:30

mgr Agnieszka Frankiewicz
agnieszka.frankiewicz@us.edu.pl
32 359-18-07
pokój 7

ODPŁATNOŚCI ZA STUDIA, ŚWIADCZENIA DLA STUDENTÓW, WSPARCIE STUDENTÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI I SPECJALNYMI POTRZEBAMI Kierunki: Politologia I i II stopień, Doradztwo polityczne i publiczne I stopień, Socjoligia I i II stopień, Praca socjalna I i II stopień - stacjonarne i niestacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
 

Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

nieczynne           

11:00-16:30 (w tym przerwa: 14:00-15:00)         

 

11.00-14.00               

9:30-14.00           

nieczynne             

9:30-13:30

 

Wydział Nauk Społecznych - Katowice, ul. Grażyńskiego 53

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

mgr Anna Szoszkiewicz
anna.szoszkiewicz@us.edu.pl  
32 359 97 42
pok. 11

 

 

Psychologia - studia stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

11.00-14.00          
9:30-14.00          
11.00-14.00          
9:30-14.00                           nieczynne

Anna Jakubiec
anna.jakubiec@us.edu.pl          
32 359 97 77

 

pok. 13

Psychologia,  Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna  jednolite magisterskie pierwszy rok, Pedagogika Specjalna  jednolite magisterskie - niestacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

nieczynne                     13:00-17:15                     09.30-14.00                      nieczynny                          13:00-17:15      
9:30-13:30

Małgorzata Biała
malgorzata.biala@us.edu.pl     
32 359 97 42

 

pok. 11

Pedagogika II stopień (w tym specjalność edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne)-  stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

11.00-14.00          
9:30-14.00          
11.00-14.00          
9:30-14.00                           nieczynne

Izabela Różańska
izabela.rozanska@us.edu.pl     
32 359 97 05

 

pok. 11a

Arteterapia - I stopień,  Pedagogika specjalna I stopień, Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna  jednolite magisterskie pierwszy rok, Pedagogika Specjalna  jednolite magisterskie - stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

11.00-14.00          
9:30-14.00          
11.00-14.00          
9:30-14.00                           nieczynne

lic. Patrycja Oleś
patrycja.oles@us.edu.pl            
32 359 97 05

 

pok. 11a

Pedagogika I stopień -  stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

11.00-14.00          
9:30-14.00          
11.00-14.00          
9:30-14.00                           nieczynne

mgr Alina Fuks
alina.fuks@us.edu.pl   
32 359 97 13

 

pok. 12

Pedagogika specjalna I st, Pedagogika I i II stopień (w tym na II st. specjalność edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne) -  niestacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

nieczynne                     13:00-17:15                     09.30-14.00                      nieczynny                          13:00-17:15      
9:30-13:30


mgr Katarzyna Drozdek
katarzyna.drozdek@us.edu.pl 
32 359 98 26

 

pok. 13                        

Studia doktoranckie -stacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa

Czwartek
Piątek

08.30-17.00          
7:30-16.30          
09.00-18.00 (dyżur na Bankowej 11, pok. 7)           7:30-16.30                           7:30-11.30

Janina Strzałkowska
janina.strzalkowska@us.edu.pl;

lic. Urszula Sławecka
urszula.slawecka@us.edu.pl;

mgr Agnieszka Urbańczyk
agnieszka.urbanczyk@us.edu.pl

32 359 97 41

pok. 24

ODPŁATNOŚCI ZA STUDIA, ŚWIADCZENIA DLA STUDENTÓW, WSPARCIE STUDENTÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI I SPECJALNYMI POTRZEBAMI Kierunki:  Arteterapia (I)
Pedagogika (I,II)          
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (jednolite)
Pedagogika specjalna (I, jednolite)
Psychologia (jednolite)                                                                  stacjonarne i niestacjonarne

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

11.00-14.00          
9:30-14.00          
11.00-14.00          
9:30-14.00                           nieczynne             
9:30-13:30

Wydział Nauk Społecznych -  Katowice, ul. Bankowa 14

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

mgr Jolanta Wydra
jolanta.wydra@us.edu.pl          
32 359 24 83
pok. 348

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi studia I stopnia - stacjonarne i niestacjonarne

Poniedziałek
Wtorek

Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

nieczynne           
11:00-16:30 (w tym przerwa: 14:00-15:00)          11.00-14.00                9:30-14.00            nieczynne             
9:30-13:30 (co dwa tygodnie)

 

 

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych - Sosnowiec, ul. Żytnia 12

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

mgr Kinga Bal
kinga.bal@us.edu.pl     
269 18 46

pok.2

inżynieria biomedyczna I i II stopień

 

 

mgr Kinga Bal
kinga.bal@us.edu.pl     
269 18 46

pok.2

Mechatronika I i II stopnień

 

 

Aleksandra Rogalska
aleksandra.rogalska@us.edu.pl
269 18 50

pok.2

Informatyka stacjonarna I i II stopień

 

 

mgr Justyna Śpiewakowska
justyna.spiewakowska@us.edu.pl
269 18 46

pok.2

obsługa absolwenta

 

 

mgr Marta Brysz-Michalska
marta.michalska@us.edu.pl
269 18 50

pok.2

sprawy socjalno-bytowe i doktoranci

 

 

mgr Natasza Augustyn-Drząszcz
natasza.augustyn-drzaszcz@us.edu.pl
368 97 09

pok.21

informatyka niestacjonarna I i II st oraz studenci zagraniczni

 

 

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych - Katowice, ul. Bankowa 14

Anna Szarf
anna.szarf@us.edu.pl  
359 1550 w. 20

pok. 221

 

matematyka stacjonarna I i II stopnia, chemia stacjonarna II stopnia

 

 

mgr Katarzyna Kulasa
katarzyna.kulasa@us.edu.pl     
359 1550 w. 21

 

pok. 221

chemia stacjonarna I i II stopnia, technologia chemiczna stacjoanrna I stopnia

 

 

mgr Grażyna Wdowiak-Czakańska
grazyna.wdowiak-czakanska@us.edu.pl  
359 1130 w. 26

 

pok. 218

sprawy socjalno-bytowe

 

 

dr Ewa Kurzeja
ewa.kurzeja@us.edu.pl             
359 1615

 

pok. 217

obsługa absolwenta

 

 

Anna Szarf
anna.szarf@us.edu.pl  
359 1550 w. 20

pok. 221

matematyka niestacjonarna I i II stopnia

 

 

 

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych - Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1A

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

mgr Wanda Iwachow
wanda.iwachow@us.edu.pl     
349 7608

mechatronika studia stacjonarne I i II stopnia, Studia stacjonarne I i II stopnia - Fizyka
Studia stacjonarne I i II stopnia - Ekonofizyka
Studia stacjonarne I i II stopnia - Biofizyka

 

 

mgr Rafał Lorenc
rafal.lorenc@us.edu.pl
349 7604

informatyka stosowana stacjonarna I stopnia, fizyka medyczna stacjonarna I i II stopnia, mikro i nanotechnologia stacjonarne I i II stopnia

 

 

 

Wydział Humanistyczny - Sosnowiec, ul. Grota Roweckiego 5

 

mgr Izabela Banaszkiewicz
izabela.banaszkiewicz@us.edu.pl
323640860

Studia stacjonarne I stopnia
Kierunek: Filologia angielska, specjalność: kultura-media-translacja; kultura i literatura angielskiego obszaru językowego;
Kierunek:Filologia,specjalność: język hiszpański z programem tłumaczeniowym;
język hiszpański z programem kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej
Kierunek :Filologia romańska, specjalność:język hiszpański z programem tłumaczeniowym;język hiszpański z programem kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej
Studia stacjonarne II stopnia
Kierunek: Filologia angielska, specjalność: kultura-media-translacja; kultura i literatura angielskiego obszaru językowego
Kierunek: Filologia, specjalność: język hiszpański z programem tlumaczeniowym
Kierunek:Filologia romańska, specjalność: język hiszpański z programem tlumaczeniowym;
Kierunek: Filologia romańska, specjalność: język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej
Studia niestacjonarne II stopnia
Kierunek: Filologia angielska, specjalność:język biznesu

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
 

11.00-14.00
10.00-14.00;

Nieczynny

10.00-14.00

9.00-13.00

mgr Żaneta Kuwak-Nawrot
zaneta.kuwak-nawrot@us.edu.pl

323640859

Studia stacjonarne I stopnia 
Kierunek: Filologia, specjalność: Język francuski z programem tłumaczeniowym; Język włoski z programem tłumaczeniowym; Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym; Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym
Kierunek: Filologia Romańska, specjalność: Język francuski z programem tłumaczeniowym; Język włoski z programem tłumaczeniowym; Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym; Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym i językiem biznesu;  Język francuski od podstaw z programem tłumaczeniowym i językiem specjalistycznym
Studia stacjonarne II stopnia 
Kierunek: Filologia, specjalność: Język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo; Język włoski z programem tłumaczeniowym; Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu;
Języki stosowane: język włoski  i język angielski z programem tłumaczeniowym z jezykiem biznesu
Kierunek: Filologia Romańska, specjalność: Język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo; Język włoski z programem tłumaczeniowym; Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu;
Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym
Studia niestacjonarne I stopnia 
Kierunek: Filologia, specjalność:  Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym;
Język hiszpański z programem tłumaczeniowym

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
 

11.00-14.00
10.00-14.00;

Nieczynny

10.00-14.00

9.00-13.00

mgr Żaneta Cieślik
zaneta.cieslik@us.edu.pl
323640878

Studia stacjonarne I stopnia
Kierunek:  Filologia germańska, specjalność: Nauczycielska z językiem szwedzkim; Język szwedzki; Język niemiecki od podstaw; Tłumaczeniowa w zakresie języków specjalistycznych.
Kierunek: Filologia, specjalność: Język rosyjski w turystyce; Języki stosowane : język rosyjski z językiem angielskim
Kierunek: Filologia rosyjska specjalność: Język rosyjski w turystyce; Języki stosowane : język rosyjski z językiem angielskim
Studia stacjonarne II stopnia
Kierunek: Filologia germańska, specjalność: Tłumaczeniowa w zakresie języka prawniczego i ekonomicznego; Nauczycielska; Interkulturowa z językiem szwedzkim;
Kierunek:  Filologia, specjalność: Europejskie Studia Leksykograficzne (EMLex)
Kierunek:  Filologia germańska, specjalność: Europejskie Studia Leksykograficzne (EMLex)

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
 

11.00-14.00
10.00-14.00;

Nieczynny

10.00-14.00

9.00-13.00

 

Wydział Humanistyczny - Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

mgr Barbara Rozwadowska
barbara.rozwadowska@us.edu.pl

322009258

p.108

 

 

 

filologia polska
I stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

Mariola Stawarz
mariola.stawarz@us.edu.pl
322009260

p.110

filologia polska
II stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Joanna Ulijarczyk
joanna.ulijarczyk@us.edu.pl
322009231

p. 109

komunikacja promocyjna i kryzysowa
I stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

mgr Barbara Rozwadowska
barbara.rozwadowska@us.edu.pl
322009258

p. 108

logopedia
I stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Agnieszka Maroszek
agnieszka.maroszek@us.edu.pl
322009231

p.108

międzynarodowe studia polskie
I, II stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

Beata Zoremba
beata.zoremba@us.edu.pl
322009261

p.110

kulturoznawstwo
I stopień, II stopień (2. rok)
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

mgr Barbara Rozwadowska
barbara.rozwadowska@us.edu.pl
322009258

p.110

kulturoznawstwo
II stopień (1. rok)
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

Beata Zoremba
beata.zoremba@us.edu.pl
322009261

p.110

kultury mediów
I stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

Mariola Stawarz mariola.stawarz@us.edu.pl
322009260

p.110

kultury mediów
II stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

mgr Barbara Rozwadowska
barbara.rozwadowska@us.edu.pl
322009258

p.108

kultury mediów - niestacjonarne
I stopień  (1. rok, 3. rok)
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

Mariola Stawarz
mariola.stawarz@us.edu.pl
322009260

p.108

kultury mediów - niestacjonarne
II stopień  (1. rok)
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Joanna Ulijarczyk
joanna.ulijarczyk@us.edu.pl
322009231

p.109

Informacja naukowa
i bibliotekoznawstwo

I stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Agnieszka Maroszek
agnieszka.maroszek@us.edu.pl
322009231

p.109

Informacja naukowa
i bibliotekoznawstwo

II stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Agnieszka Maroszek agnieszka.maroszek@us.edu.pl
322009231

p.109

Informacja naukowa
i bibliotekoznawstwo - niestacjonarne

I, II stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Agnieszka Maroszek
agnieszka.maroszek@us.edu.pl
322009231

p.109

architektura informacji 
obsługa studentów
I stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Joanna Ulijarczyk
joanna.ulijarczyk@us.edu.pl
322009231

p.109

informacja w instytucjache-społeczeństwa
obsługa studentów
I stopień (3. rok) kier. Wygaszany
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Agnieszka Maroszek
agnieszka.maroszek@us.edu.pl
322009231

p.109

 filologia klasyczna
obsługa studentów
I, II stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Agnieszka Maroszek
agnieszka.maroszek@us.edu.pl
322009231

p.109

mediteranistyka
obsługa studentów
I stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

lic. Joanna Ulijarczyk
joanna.ulijarczyk@us.edu.pl
322009231

p.109

sztuka pisania
obsługa studentów
I stopień
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-14.00
10.00-14.00
Nieczynny
10.00-14.00
10.00-14.00

polonistyka@us.edu.pl
322009504

 

filologia polska

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30

www.studiapolskie.us.edu.pl
322009512

 

Administracyjna obsługa kierunków
komunikacja promocyjna i kryzysowa
logopedia
międzynarodowe studia polskie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30

inksi@us.edu.pl

ibin@us.edu.pl
322009318

Administracyjna obsługa kierunków
kulturoznawstwo
kultury mediów
informacja naukowa i bibliotekoznawstwo 
architektura informacji
informacja w instytucjach-społeczeństwa

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30

kfk@us.edu.pl;

polonistyka@us.edu.pl
322009316

 

Administracyjna obsługa kierunków
filologia klasyczna
mediteranistyka
sztuka pisania

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30
7:30 – 15:30

 

Wydział Humanistyczny - Katowice, ul. Bankowa 11

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

mgr Elżbieta Gębka
elzbieta.gebka@us.edu.pl
323 592 075

p.18

 

               

               

 

Historia
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-13.00

11.00-15.00

10.00-13.00

10.00 - 13.00

nieczynne

mgr Elżbieta Gębka
elzbieta.gebka@us.edu.pl
323 592 075

p.18

Historia sztuki
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-13.00

11.00-15.00

10.00-13.00

10.00 - 13.00

nieczynne

mgr Bożena Klimek

bozena.klimek@us.edu.pl         
323 592 075

p.18

Filozofia
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-13.00

11.00-15.00

10.00-13.00

10.00 - 13.00

nieczynne

mgr Bożena Klimek
bozena.klimek@us.edu.pl         
323 592 075

p.18

Kognitywistyka
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-13.00

11.00-15.00

10.00-13.00

10.00 - 13.00

nieczynne

mgr Bożena Klimek

bozena.klimek@us.edu.pl         
323592075

p.18

 

 

Doradztwo filozoficzne i coaching
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

10.00-13.00

11.00-15.00

10.00-13.00

10.00 - 13.00

nieczynne

mgr Paweł Szulc
pawel.szulc@us.edu.pl               
323 591 165

p. 16

filozofia, kognitywistyka, doradztwo filozoficzne i coaching

organizacja dydaktyki
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

9:00 – 13:00
9:00 – 13:00
9:00 – 13:00
9:00 – 13:00
nieczynne

Katarzyna Iwanow
katarzyna.iwanow@us.edu.pl
323 591 724

p. 17

historia, historia sztuki, turystyka historyczna  środkowoerupejskie studia historyczne

organizacja dydaktyki
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

9:00 – 13:00
9:00 – 13:00
9:00 – 13:00
9:00 – 13:00
nieczynne

 

Wydział Prawa i Administracji - Katowice, ul. Bankowa 11B

Dziekanat

Kierunek

Dyżur

pok. 1.25

323592067

administracja  I st., st.stacjonarne

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

 

323592064

pok. 1.24

administracja  I st., st.stacjonarne

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323591595
pok. 1.25

administracja I st., st.stacjonarne

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323592064

pok. 1.24

administracja II st., st.niestacjonarne

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323592067

pok. 1.25

przedsiębiorczość I st., st.stacjonarne

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323592064

pok. 1.24

przedsiębiorczość II st., st.stacjonarne

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323591595

pok. 1.25

przedsiębiorczość I st., st.stacjonarne

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323592067
pok. 1.25

International Business Law and Arbitration

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323592069,
323591698,
323591164,
323592066

pok. 1.26

prawo st. niestacjonarne

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323591819,
323591707,
323591756
pok. 1.27

prawo st. stacjonarne

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323592149,
323592063
pok. 1.15

Biuro ds. Finansowych, stypendialnych i socjalnych

Poniedziałek

Wtorek

 

 

Środa

Czwartek
Piątek

 

Sobota zjazdowa :

nieczynne

10.00-17.00 (w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec do 15.00), nieczynne

10.00-15.00

10.00-13.00,

 

7.30-13.00

323591905
pok. 2.42

studia doktoranckie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek
Piątek

 

10.00-14.00

nieczynne

10.00 - 18.00

10.00-14.00

10.00-14.00

 

 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.