Konkursy dla studentów i absolwentów

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza studentów i absolwentów do udziału w konkursie na pracę magisterską, dotyczącą idei uczenia się przez całe życie, w kontekście zdobywania nowych kwalifikacji. Adresatami konkursu są studenci i absolwenci wszystkich kierunków, którzy obronili prace magisterskie między 1 maja 2011 roku i lipcem 2013 r. Prace mogą zgłaszać zarówno ich autorzy, jak i uczelnie reprezentowane przez promotora danej pracy. Zgłoszeń można dokonywać do 31 lipca, rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 16 września br. Ocenę prac przeprowadzi Kapituła, złożona z przedstawicieli Instytutu Badań Edukacyjnych i wykładowców najlepszych polskich uczelni.

W konkursie na materiał radiowy, noszącym nazwę Kwalifikacje na fali, mogą wziąć udział dziennikarze i studenci kierunków dziennikarskich. Tematyka obejmuje związki, zachodzące pomiędzy podnoszeniem umiejętności pracowników i redukowaniem bezrobocia, a także zagadnienia krajowego systemu kwalifikacji. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca br.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdym z konkursów otrzymają znaczące nagrody pieniężne. Szczegółowe informacje, regulaminy
i formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie www.kwalifikacje.edu.pl.

MP3

(2013-03-19)