Konkurs "Kampania dla Twojego miasta"

Województwo Podkarpackie informuje o możliwości wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie dla studentów pn. Kampania dla Twojego miasta, organizowanym w ramach projektu AdCamp 2011. Projekt ten ma na celu wymianę doświadczeń w obszarze komunikacji marketingowej państw Grupy Wyszehradzkiej. W ramach przedsięwzięcia od 12 do 13 kwietnia 2011 r. w Zlinie (Republika Czeska) odbędzie się międzynarodowe spotkanie specjalistów z dziedziny komunikacji marketingowej z przedstawicielami samorządów państw Europy Środkowej i Wschodniej.

Konkurs jest adresowany do dwuosobowych zespoły studenckich, które mają opracować kampanię dla wybranego przez siebie miasta. Temat przewodni to Chrońmy dzieci przed pułapkami miasta. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.adcamp.cz/contest.

MP

(2011-03-16)