Koło Naukowe Komunikacji Promocyjnej i Kryzysowej Uniwersytetu Śląskiego "Komunikator"

Koło Naukowe „KOMUNIKATOR” jest nowym projektem studentów Komunikacji Promocyjnej i Kryzysowej UŚ. Sam kierunek w ofercie edukacyjnej Uniwersytetu Śląskiego znalazł się w październiku 2012 roku, stąd „KOMUNIKATOR” rozpoczyna dopiero swoją działalność jako grupa kreatywna, której ambicją jest połączyć akademicką metodyczność i wiedzę fachową z żywiołem komunikacyjnym oraz pragmatyką językową. „KOMUNIKATOR” zrzesza studentów zainteresowanych tym, co dzieje się na świecie, twórczych i pełnych energii oraz chętnych do działania. Jesteśmy otwarci dla nowych członków, którzy chcieliby podejmować nowe wyzwania naukowe, ale nie tylko naukowe, oraz budować specyficzne kompetencje komunikacyjne. Czekamy tylko na najlepszych!
Naszym celem w bieżącym roku akademickim jest m.in. organizacja konferencji naukowej oraz warsztatów doskonalących z zakresu promocji i sytuacji kryzysowych. Planujemy również spotkania tematyczne z osobami cieszącymi się autorytetem oraz będącymi branżowymi ekspertami, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat własnej pracy.
Poprzez prowadzenie naszego fanpage’a na facebook’u pragniemy dotrzeć do jak największej liczby osób, dzieląc się informacjami na temat działalności koła. Cały czas krążąc wokół tematyki komunikacji promocyjnej i kryzysowej, starając się przybliżyć innym cele i możliwości nowego kierunku na Uniwersytecie Śląskim jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i uwagi, które można kierować na naszego maila: komunikatorkpik@gmail.com lub bezpośrednio przez nasz fanpage.
Opiekunem koła jest mgr Paweł Sołtysik.

Zachęcamy do śledzenia naszej działalności, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy!