Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Kanapa Filmowa odc. 19

W programie oprócz najnowszych premier kinowych, prezentujemy ciekawostki z czerwonego dywanu oraz kinowego ekrano. Ponadto przygotowaliśmy dla Was recenzję filmu "Niebo istnieje naprawdę".

Początek maja szykuje się bardzo interesująco. Już 9-tego maja będą miały miejsce trzy ciekawe premiery. Pierwszą z nich będzie długooczekiwana produkcja z Johnny'm Deep'em, czyli Transcendencja. Historia naukowca, którego umysł zostaje przeniesiony do maszyny.

Kolejną - film Woody'ego Allen'a pt. Casanova po przejściach, gdzie sam Allen gra alfonsa swojego kolegi, który... jest męską prostytutką. Zapowiada się "allenowsko", czyli ciekawie :)

Już ostatnim filmem prezentowanym w Kanapie jest Powstanie Warszawskie. Dramat historyczny z pogranicza non-fiction oraz filmu fabularnego. Opowiedziany z perspektywy dwóch reporterów, świadków powstania. Film jest zremasterowany, tzn. że czarno-białe kroniki zostały ubarwione.

Ponadto całość programu została w tym odcinku uzupełniona o ciekawostki związane ze światem filmowym. Zdradzać więcej nie będziemy, przekonajcie się sami!

Ogladaj też na UŚ TV!

 

 

Skróty

Copyright © 2001-2024
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.