Kanapa Filmowa Extra: marzec 2014

W Kanapie Filmowej Extra w tym miesiącu znajdują się najciekawsze filmowe wydarzenia, jakie na Was czekają w kinie Kosmos oraz katowickim Multikinie.

• W kinie Kosmos w dniach od 14-20 marca ma miejsce przegląd Arcydzieła Amerykańskiego Kina. Zobaczyć można Deszczową Piosenkę, Tramwaj zwany pożądaniem, Buntownika bez powodu, Egzorcystę, 2001: Odyseja Kosmiczna, Mechaniczną Pomarańczę oraz Co się zdarzyło Baby Lane.

Oprócz amerykańskiego kina, na widzów czeka porcja tzw. shortów, czyli Short Waves Festiwal (21 marca, g. 18:00).

• Multikino z ciekawszych wg nas wydarzeń, proponuje premierę, nagrodzonego trzema Oscarami, filmu pt. "Witaj w klubie" (ang. Dallas Buyers Club), która odbędzie się 13 marca o godz. 20:00 w ramach akcji "Kocham Kino", którą poprowadzi Grażyna Torbicka.

Z kolei 17-ego marca czeka na Was retransmisja koncertu zespołu Muse: "Muse live at Rome Olimpic".

Oglądaj też na stronie Telewizji UŚ TV.