Inwestuj świadomie. Bezpłatne spotkanie warsztatowe o giełdzie.

Ministerstwo Skarbu Państwa oraz partnerzy Akcjonariatu Obywatelskiego zapraszają na bezpłatne spotkanie warsztatowe na temat giełdy. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad.

Spotkanie odbędzie się 20 czerwca o godz. 16.00 w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Program:
Panel „Akcjonariat Obywatelski – Inwestuj Świadomie” z udziałem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada, Prezesa Tauron PE Dariusza Lubery, Dyrektora Biura Maklerskiego Alior Bank Krzysztofa Polaka, Prezesa Jastrzębskiej Spółki Giełdowej Jarosława Zagórowskiego (za pośrednictwem transmisji internetowej).

Spotkanie z ekspertami Biura Maklerskiego Alior Banku Marcinem Mierzwą (Z-ca Dyrektora Biura Maklerskiego) oraz Marcinem Brendotą (Analityk Biura Maklerskiego), którzy będą mówili o podstawach inwestowania, organizacji rynku kapitałowego oraz rodzajach instrumentów finansowych dostępnych dla inwestorów indywidualnych.

O cyklu:
Spotkanie w Katowicach odbywa się w ramach cyklu wydarzeń poświęconych giełdzie organizowanych w 49 miastach Polski w ramach programu edukacyjnego Akcjonariat Obywatelski. Spotkania przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć inwestowanie na rynku kapitałowym lub poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.
Uczestnicy spotkania będą stopniowo wprowadzeni w świat giełdy i inwestycji. Poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawy analizy fundamentalnej i technicznej. Otrzymają również praktyczne wskazówki czym kierować się inwestując na giełdzie oraz jak korzystać ze swoich praw, jako akcjonariusza spółki giełdowej.

Zapisy:
na stronie www.AkcjonariatObywatelski.pl lub pod numerem telefonu (71) 332 95 65.