Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania 2019/2020

Autorka: oo

budynek Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych w Sosnowcu

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO) to cykl wykładów i warsztatów skierowany do programistów. Podczas spotkań eksperci w dziedzinie tworzenia oprogramowania dzielą się z uczestnikami wiedzą i prezentują różne aspekty pracy projektowej. Celem przedsięwzięcia jest dbanie o wszechstronny rozwój studentów i absolwentów kierunków technicznych oraz promocja wiedzy technologicznej. Studenci w czasie zajęć mogą doskonalić nie tylko umiejętności kluczowe dla branży IT, lecz także kompetencje miękkie. Wydarzenie organizowane jest na Uniwersytecie Śląskim i Politechnice Śląskiej.

Tematyka wykładów dotyczyć będzie między innymi przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej w branży IT oraz aplikacji typu desktop (ElectronJS). Zajęcia w ramach pierwszego cyklu bloku DPTO, które poprowadzą specjaliści z firmy Future Processing, rozpoczną się 19 listopada 2019 roku na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych w Sosnowcu (ul. Będzińska 39).

Zapisy na wykłady prowadzone są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Rejestracja potrwa do 19 listopada.

Po zakończeniu części wykładowej, 21 listopada 2019 roku odbędą się warsztaty w siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które uczestniczyły w wykładach.

Szczegółowe informacje i program wydarzenia znajdują się na stronie: www.dpto.pl oraz na Facebooku.

plakat: rejestracja na wykłady 8-19 listopada

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.