Bezpłatny wyjazd integracyjny dla studentów i doktorantów!

Szanowni Studenci!

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych organizuje wyjazd warsztatowo/integracyjny skierowany dla studentów wszech maści – nie tylko osób z niepełnosprawnością!

Ideą tego wyjazdu jest promowanie spójności wśród społeczności akademickiej, dlatego zwracamy się do was z propozycją uczestniczenia w darmowym wyjeździe do urokliwej miejscowości jaką jest Jaworze i spędzenie tygodnia w kurorcie Villa Barbara.

Podczas pobytu nawiążecie nowe znajomości, będziecie wspólnie uczestniczyć w ciekawych zajęciach i warsztatach przygotowanych specjalnie dla Was oraz, oczywiście, będziecie mogli korzystać z pełnego asortymentu usług świadczonych przez Villę Barbarę – włączając w to spa czy basen.

Wyjazd odbędzie się w dniach od 22 do 29 września, a zapisy trwają do 16.09 lub zamknięcia listy.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Obszerną informację na temat wyjazdu znajdziesz na stronie internetowej BON.