Warsztaty „Personal branding. »Jakiś« wizerunek każdy ma”

17 listopada 2016 roku w godz. od 9.00 do 15.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, parter, sala nr 133) będą się odbywać warsztaty pt. „Personal branding. »Jakiś« wizerunek każdy ma”, które poprowadzą przedstawiciele firmy Sopra Steria – globalnego dostawcy usług i rozwiązań IT dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw prywatnych.

Szkolenie poświęcone zostanie budowaniu własnego wizerunku i „pracy” nad reputacją. Uczestnicy spotkania otrzymają wskazówki ułatwiające zrozumienie procesu budowania własnej marki oraz pozwalające na wyznaczanie świadomych i możliwych do zrealizowania celów.

Zapisy rozpoczynają się 10 listopada i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.

17. listopad 2016 - 9:00