Warsztat "Personal Branding - marka osobista od podstaw"

Warsztat "Personal Branding – marka osobista od podstaw"

Zwiększ swoją konkurencyjność na rynku pracy dzięki świadomemu budowaniu wizerunku oraz reputacji. Tajniki budowania osobistej marki możesz poznać już 11 kwietnia 2018 r. na bezpłatnym warsztacie "Personal Branding – marka osobista od podstaw" przygotowanym dla studentów przez Biuro Karier UŚ.

CO? – warsztat "Personal Branding – marka osobista od podstaw"
KIEDY? – 11 kwietnia 2018 r., 10:00 – 14:00
GDZIE? – sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności, budynek rektoratu UŚ (Katowice,ul. Bankowa 12)

O WYDARZENIU
Swoją osobistą markę budujesz podczas każdej rozmowy prywatnej i biznesowej, każdego działania na rzecz i szkodę innej osoby, każdej bytności odnotowanej w internecie – niezależnie czy robisz to świadomie czy nie. W trakcie warsztatu dowiesz się jak dbać o swoją reputację, na co zwracać szczególną uwagę i jakich błędów powinieneś się wystrzegać.

O ORGANIZATORZE
Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

DLA KOGO?
Zapraszamy każdego studenta Uniwersytetu Śląskiego.

ZAPISY/SPOSÓB APLIKACJI
Zapisy za pośrednictwem formularza.

11. kwiecień 2018 - 10:00