Uroczystość wręczenia Wyróżnień JM Rektora

W poniedziałek 12 czerwca o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie rozpocznie się gala wręczenia wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. dr. hab. Andrzeja Kowalczyka. Podczas uroczystości, którą poprowadzi prorektor ds. badań naukowych prof. dr hab. Andrzej Noras, zostaną nagrodzeni wyróżniający się studenci i doktoranci, a także słuchacze Uniwersytetu Śląskiego DzieciUniwersytetu Śląskiego MłodzieżyUniwersytetu Śląskiego Maturzystów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Muzyczną oprawę uroczystości zapewnią Patryk Śliskowski (k) i Parnas Brass Band. Wcześniej, o godz. 11.00, laureaci zostaną podjęci śniadaniem przez prorektora ds. kształcenia i studentów prof. dr. hab. Ryszarda Koziołka.

Zostaną również ogłoszone wyniki konkursu na Studenta i Doktoranta Roku. Głosowanie w plebiscycie zakończyło się 8 czerwca; mogli wziąć w nim udział wszyscy studenci, doktoranci oraz pracownicy.

12. czerwiec 2017 - 13:00 - 15:00