Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Rekrutacja do AIESEC trwa - dołącz do największej organizacji studenckiej na świecie!

Studia to dla Ciebie za mało? W takim razie AIESEC jest właśnie dla Ciebie!

 

Z nami możesz więcej! Już teraz dołącz do AIESEC - największej organizacji studenckiej na świecie! Nie przegap tej szansy - rekrutacja trwa tylko do 23 kwietnia 2016 roku.

 

Jeżeli czujesz, że studia to za mało by zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe i w pełni wykorzystać swój potencjał, to już teraz dołącz do programu członkowskiego Future Leaders i skorzystaj z możliwości, jakie otrzymasz w AIESEC.

 

Future Leaders to program członkowski skierowany do studentów chcących rozwijać swój potencjał, jednocześnie kształtując lokalne środowisko. Pracując zespołowo w międzynarodowym środowisku, możesz działać w projekcie w ramach jednego z trzech obszarów.

 

Działając w obszarze "Sales" nauczysz się technik sprzedażowych i umiejętności negocjacyjnych oraz zbudujesz wartościową sieć kontaktów. 

 

W ramach "International Operations" nauczysz się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne oraz, poprzez kontakt z zagranicznymi praktykantami, wykorzystasz znajomość języka angielskiego w praktyce.

 

Działając w Marketingu będziesz planować i prowadzić kampanie promocyjne, nauczysz się zarządzania mediami społecznościowymi oraz obsługi programów graficznych.

 

AIESEC daje ci szansę. Szansę na rozwój, zdobycie nowych kwalifikacji i doświadczenia, którego nie otrzymasz w szkole czy na studiach, a które wymagane jest przez pracodawców oraz przydatne w codziennym życiu. Na poznanie ludzi z całego świata, których łączy wspólna wizja. Na przełamanie bariery językowej i praktyczną naukę języków obcych, tak niezbędną w dzisiejszym świecie. Na zbudowanie własnej sieci kontaktów w środowisku biznesowym. Na dostęp do szkoleń i konferencji prowadzonych przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Na wprowadzanie pozytywnych zmian w twoim lokalnym środowisku. Na zrealizowanie swoich planów i pomysłów, na które być może nie starczyło ci motywacji, umiejętności czy wsparcia. A to wszystko przy okazji świetnej zabawy!

 

I tak można byłoby wyliczać bez końca, ale najlepiej jak przekonasz się sam!

 

Nie zwlekaj tylko dołącz już teraz! Aplikuj na: kato.aiesec.pl/rekrutacja

 

Więcej informacji: http://aiesec.com.pl/katowice/program-future-leaders oraz na naszym Facebooku: facebook.com/AIESECKatowiceUE

 

 

 

 


 

Czym jest AIESEC?

 

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 128 krajów i terytoriów.

 

W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty                    i profesjonalny.

 

Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

 

Więcej informacji o AIESEC znajdziesz na stronie www.aiesec.pl.

 

Data wydarzenia: 
23. kwiecień 2016 - 23:59

Skróty

Copyright © 2001-2021
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.