Informacje dla studentów pierwszego roku

miniaturka

Studencie pierwszego roku! Dopiero co dostałeś się na studia i jeszcze nie zdążyłeś zapoznać się z wszystkimi możliwościami jakie daje Ci UŚ? Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu. Informator akademicki 2011/2012 pozwoli Ci szybko zorientować się w strukturze organizacyjnej Uniwersytetu, poznać harmonogram imprez oraz możliwości, jakie dają organizacje studenckie. Ponadto dowiesz się jak przebiega rejestracja na lektoraty/WF, na czym polega program edukacyjny Erasmus oraz jak działa Biuro Karier.

Pobierz Informator Akademicki 2011/2012 (pdf)

Informator jest dostępny również w formie papierowej pod postacią Kalendarza Akademickiego 2011/2012. Możesz go odebrać w Centrum Obsługi Studenta przy ul. Bankowej 12A w Katowicach (budynek za Rektoratem UŚ).