Dzień otwarty w Głównym Instytucie Górnictwa

Interesujesz się górnictwem? Chciałbyś poznać specyfikę pracy i projekty realizowane w jednym z największych instytutów badawczych? Już 30 maja 2017 r. Główny Instytut Górnictwa zaprasza do swojej siedziby w ramach "Dnia Otwartego w GIG".

CO? – Dzień Otwarty Głównego Instytutu Górnictwa
KIEDY? –  30 maja 2017 r., godz. 11:00 - 14:00
GDZIE? - Główny Instytut Górnictwa, Aula GIG, III piętro
(Plac Gwarków 1, Katowice)

O WYDARZENIU
W ramach Dnia Otwartego uczestnicy poznają ogólne informacje o Instytucie, realizowanych projektach międzynarodowych oraz wybranych jednostkach badawczych.

Szczegółowy program Dnia Otwartego.

O ORGANIZATORZE
Główny Instytut Górnictwa to instytut badawczy, podporządkowany Ministrowi Energii, zatrudniający ponad 500 osób. Działalność Instytutu koncentruje się na rozwiązywaniu problematyki związanej z przemysłem wydobywczym surowców mineralnych, szczególnie z górnictwem podziemnym węgla i rud metali.

DLA KOGO?
Spotkanie skierowane jest do studentów ostatniego roku studiów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego następujących kierunków: ochrona środowiska, chemia, inżynieria materiałowa, geologia.

Zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnicy zostaną poinformowani na dzień przed wydarzeniem.

30. maj 2017 - 11:00 - 14:00