Zaproszenie do zagrania na majówce i pikniku absolwentów UŚ

(informacja z Serwisu Głównego www.us.edu.pl)

29 maja 2015 roku na osiedlu akademickim w Katowicach-Ligocie odbędzie się Majówka Uniwersytetu Śląskiego i IV Piknik Absolwentów UŚ. Majowa inicjatywa jest okazją do wspólnej integracji oraz przede wszystkim zaprezentowania się studenckich lub absolwenckich zespołów. W tym celu organizatorzy wydarzenia zapraszają do współpracy artystów wraz z ich zespołami. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 maja 2015 roku. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 359-19-75 lub drogą elektroniczną – e-mail: absolwent@us.edu.pl.

Majówka Uniwersytetu Śląskiego i IV Piknik Absolwentów UŚ organizowane przez Uniwersytety Śląski i Stowarzyszenie Absolwentów UŚ będą okazją do spotkania pracowników, studentów, absolwentów i ich rodzin. Temat przewodni imprezy to szeroko rozumiane bezpieczeństwo. W programie znajdą się: koncerty, strefa dla dzieci oraz strefa, której celem będzie propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa.