Wyjazd integracyjny na TAK - zgłoszenia do piątku!

Terenowa Akcja Kreatywna to bezpłatny wyjazd integracyjny połączony z warsztatami rozwijającymi studencką kreatywność, dzięki której (jesteśmy przekonani!) wspólna działalność studentów na UŚ będzie jeszcze prężniejsza i jeszcze bardziej widoczna ;).

Studencie! Bądź sobą w UŚ! Bądź na TAK!
Jesteś studentem UŚ?
Chcesz aktywnie włączyć się w życie studenckie na UŚ?
Jeśli TAK, to znaczy, że nie może cię braknąć na pierwszej TAK – Terenowej Akcji Kreatywnej!

Przez kilka wrześniowych dni (23– 27. września) w pięknej scenerii Podbeskidzia w uzdrowiskowej miejscowości Jaworze w wysokiej klasy ośrodku „Villa Barbara” (www.villabarbara.pl) będziesz uczestnikiem licznych warsztatów (praca w zespole, autoprezentacja, twórcze myślenie i kreatywność, podstawowa obsługa sprzętu filmowego, tworzenie scenariusza filmowego itp.), które przygotują cię do udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej (z udziałem wizażysty, fryzjera, scenografa i innych).

Umiejętności zdobyte podczas warsztatów i sesja fotograficzna pozwolą na stworzenie ciekawych i unikatowych materiałów multimedialnych – kalendarza i materiału filmowego (Telewizja Internetowa UŚ będzie tam z Tobą!).

Wahasz się czy jechać? To jeszcze nie wszystko…
Jeden z warsztatów poprowadzi… Monika Kuszyńska (była wokalistka zespołu Varius Manx), która weźmie także udział w sesji fotograficznej do kalendarza.

Podczas pobytu planujemy wieczór integracyjny (grill), mini warsztaty muzyczne, gry zespołowe i zwiedzanie okolicy.

Podpisany formularz zgłoszeniowy (wraz z załącznikami) należy dostarczyć do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (Katowice, ul. Bankowa 14, pok. 509) do 20. 09. 2013 r. (piątek) do godz. 11:00. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania postanowień Regulaminu i wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i udostępnienie wizerunku.

CO?: TAK – Terenowa Akcja Kreatywna
KIEDY?: 23. 09. – 27. 09. 2013 r.
GDZIE?: Centrum Zdrowia i Rehabilitacji „Villa Barbara”, Jaworze
ODPŁATNOŚĆ?: Brak
GOŚĆ SPECJALNY: Monika Kuszyńska
JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?: wypełnij formularz i przynieś do BON

Organizatorzy zapewniają transport, nocleg, pełne wyżywienie i materiały warsztatowe. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin obozu studenckiego

(wiadomość ze strony Biura ds. Osób Niepełnosprawnych)