Wydarzenie BK: „Speed stażing”

Jesteś studentem Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach? Myślisz o dalszym rozwoju? Dlaczego nie aplikować na staż? Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Speed Stażing”, podczas którego dowiesz się jakie możliwości na rynku IT stoją przed Tobą!

CO? – Wydarzenie „Speed stażing”
KIEDY? – 24 października 2017 r., godz. 13:00
GDZIE? - prezentacje firm - Uniwersytet Śląski, Instytut Informatyki, sala B4
(ul. Będzińska 39, Sosnowiec)
rozmowy z pracodawcami - Uniwersytet Śląski, Instytut Informatyki, hol główny, parter budynku (ul. Będzińska 39, Sosnowiec)

O WYDARZENIU
„Speed stażing” nawiązuje swoją formułą do „Speed datingu” – metody na zawieranie kontaktów poprzez udział w krótkich randkach. Wydarzenie „Speed stażing” to spotkanie umożliwiające bezpośrednią rozmowę z pracodawcami oferującymi wysokiej jakości staże w IT.

Spotkanie rozpocznie się prezentacją firm. Następnie osoby zainteresowane będą mogły wziąć udział w krótkich, pięciominutowych indywidualnych rozmowach z pracodawcami.

Prezentacje firm to możliwość poznania profilu firmy, kultury organizacyjnej, charakteru pracy oraz oferowanych programów stażowych. Krótkie rozmowy z pracodawcami to możliwość zaprezentowania siebie jako najlepszego kandydata to podjęcia stażu w firmie, a także okazja do zadania dodatkowych pytań.

W wydarzeniu wezmą udział następujące firmy:

• KAMSOFT S.A
  • Capgemini Polska Sp. z o.o.
  • EQ SYSTEM
  • Kroll Ontrack
  • Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.
  • ING Services Polska
  • IBM CIC
  • Euvic Sp. z o.o.
  • SAP Hybris

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem jak przygotować się do udziału w wydarzeniu.

Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu otrzymają usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach (wydawane będą odpowiednie dokumenty w trakcie spotkania).

DLA KOGO?
Spotkanie skierowane jest do studentów informatyki i inżynierii biomedycznej.

SPOSÓB APLIKACJI
Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz aplikacyjny.

24. październik 2017 - 13:00