Wielkie Badanie Kompetencji w Cieszynie

Jesteś ciekaw, jakich kompetencji oczekują pracodawcy? Sprawdź, na jakim poziomie przejawiasz poszczególne z nich i dowiedz się, co możesz zrobić, by w pełni  rozwinąć swój potencjał.

Biuro Karier UŚ zaprasza do udziału w Wielkim Badaniu Kompetencji, które odbędzie się 11 grudnia br. w godz. 9.00–15.00 w holu Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie (ul. Bielska 62).

Wykonanie testu czterech kompetencji: komunikatywności, myślenia analitycznego, współpracy w zespole i inteligencji emocjonalnej zajmuje ok. 20 minut. Jeśli masz sprecyzowane plany zawodowe, możesz poprosić o udostępnienie testu dla profilu kompetencji pożądanych na Twoim przyszłym stanowisku pracy. Test możesz rozwiązać na laptopie udostępnionym przez Biuro Karier UŚ albo na swoim urządzeniu mobilnym.

„Wielkie Badanie Kompetencji realizowane jest w ramach projektu „STUDIA I CO DALEJ – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy”.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Biura Karier UŚ.

11. grudzień 2019 - 9:00 - 15:00