Warsztaty dla pedagogów i psychologów

Chciałbyś pomagać innym? Nie wiesz w jaki sposób wydobyć z siebie pokłady empatii? Przyjdź na warsztaty pt. "Paradygmat psychodynamiczny w ujęciu praktycznym, czyli jak stosować teorie psychoanalityczne w pracy z młodzieżą" i dowiedz się jak skutecznie wspierać potrzebujących.

CO? - warsztaty pt. "Paradygmat psychodynamiczny w ujęciu praktycznym,
czyli jak stosować teorie psychoanalityczne w pracy z młodzieżą"

KIEDY? - 20 października 2017 r., 9:30 – 13:30
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Pedagogiki i Psychologii, sala 209
(Katowice, ul. Grażyńskiego 53)

O WYDARZENIU
Perspektywa psychoterapii psychodynamicznej daje ramy, dzięki którym można zmniejszyć pojawiające się w tym kontakcie uczucie bezradności, bardziej profesjonalnie pomagać. Warsztaty będą okazją do zapoznania się z dylematami pojawiającymi się na styku perspektywy rozwojowej z psychopatologią, a także okazją do kontaktu z psychoterapeutą pracującym od 15 lat w paradygmacie psychodynamicznym.

O ORGANIZATORZE
Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej powstał w listopadzie 2006 roku. Od początku swojego istnienia prowadzi równocześnie działalność psychoterapeutyczną, jak i szkoleniową.

DLA KOGO?
Warsztaty przeznaczone są głównie dla studentów i absolwentów psychologii, pedagogiki, socjologii i innych kierunków, którzy zainteresowani są pomaganiem młodzieży.

ZAPISY
Zapisy rozpoczynają się 13 października 2017 r. i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem.

20. październik 2017 - 9:30