Warsztaty BK: "Budowanie wizerunku firmy w Social Media"

15 Grudzień, 2016 - 09:00 - 14:30

Jak komunikować, aby budować spójny wizerunek marki? Jak zlokalizować klienta „idealnego” i zmienić go w lojalnego? Dlaczego nie każdy odbiorca stanie się klientem? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz podczas warsztatów „Budowanie wizerunku firmy w Social Media”, które odbędą się w najbliższy czwartek, 15 grudnia 2016 r., w Biurze Karier.

CO? – Warsztaty „Budowanie wizerunku firmy w Social Media
KIEDY? – 15 grudnia 2016 r., godz. 9:00 – 14:30
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

O WYDARZENIU
Podczas warsztatów uczestnik dowie się w jaki sposób nabywca podejmuje decyzje zakupowe, gdzie i jak pisać, aby przyciągnąć uwagę odpowiedniej osoby po drugiej stronie monitora, jak przeobrazić klienta w ambasadora marki oraz dlaczego każda firma potrzebuje strategii komunikacji.

Spotkanie okraszone dużą ilością przykładów z Polski i ze świata oraz porządną dawką zadań warsztatowych, które pomogą zmienić teorię w praktykę!

O ORGANIZATORZE
Sopra Steria jest globalnym dostawcą usług i rozwiązań IT dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw prywatnych.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.

15. grudzień 2016 - 9:00