Terapia Śmiechowa - Terenowa Akcja Kreatywna II

Już wkrótce Terapia Śmiechowa czyli Terenowa Akcja Kreatywna II – BEZPŁATNY wyjazd integracyjny połączony z warsztatami rozwijającymi studencką kreatywność, dzięki której (jesteśmy przekonani!) wspólna działalność studentów na UŚ będzie jeszcze prężniejsza i jeszcze bardziej widoczna ;)

Studencie, przez kilka zimowych dni (11– 15. lutego) w urokliwej scenerii Beskidu Śląskiego w uzdrowiskowej miejscowości Jaworze w wysokiej klasy ośrodku „Villa Barbara” (www.villabarbara.pl) będziesz uczestnikiem licznych warsztatów integracyjne, z autoprezentacji, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, jak zachować się przed kamerą udzielając wywiadu, szkolenie z dykcji, jak przygotować dobrą pracę dyplomową. Zdobyte umiejętności będziecie mogli wykorzystać podczas egzaminów ustnych, obrony pracy czy przyszłych rozmów z potencjalnymi pracodawcami.

To jeszcze nie wszystko…
Razem z kabaretem „drzewo A gada” chcemy rozluźnić powagę tych szkoleń i zachęcić do przygotowania skeczu, który będzie okazją do odkrycia nowych talentów, uwierzenia w siebie i swoje możliwości, a także nabrania dystansu do swojej niepełnosprawności, tak jak to czynią członkowie kabaretu,.

Podczas pobytu planujemy również Walentynkową dyskotekę w stylu lat 80-tych! :) (obowiązkowe stroje z tych lat!).

Podpisany regulamin i formularz zgłoszeniowy (wraz z załącznikami) należy dostarczyć w wersji papierowej do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (Katowice, ul. Bankowa 14, pok. 509) do dnia 04. 02. 2014 r. (wtorek) do godz. 15:30. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania postanowień Regulaminu i wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i udostępnienie wizerunku.

CO?: Terapia Śmiechowa czyli TAK II– Terenowa Akcja Kreatywna II
KIEDY?: 11. 02. – 15. 02. 2014 r.
GDZIE?: Centrum Zdrowia i Rehabilitacji „Villa Barbara”, Jaworze
ODPŁATNOŚĆ?: Brak
GOŚĆ SPECJALNY: Kabaret „drzewo A gada”
JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?: wypełnij formularz i przynieś do BON

Organizatorzy zapewniają transport, nocleg, pełne wyżywienie i materiały warsztatowe. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin obozu studenckiego