Targi "Szybki Szpil" na WIiNoM

Wydarzenie BK: targi "Szybki Szpil" na WIiNoM

Spotkaj się z pracodawcami ze swojej branży! Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 17 kwietnia 2018 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w holu Wydziału Informatyki i Nauk o Materiałach UŚ.

CO? – Mobilne Targi Kariery "Szybki Szpil"
KIEDY? – 17 kwietnia 2018 r., 9:00 – 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Informatyki i Nauk o Materiałach, (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)

O WYDARZENIU
Udział w targach daje szansę poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki.

Spotkasz się z:

O ORGANIZATORZE
Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

DLA KOGO?
Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych karierą w branży IT.

ZAPISY/SPOSÓB APLIKACJI
Spotkanie ma charakter otwarty.

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu "Studia i co dalej - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

17. kwiecień 2018 - 9:00 - 14:00