Szkolenie z przywództwa i negocjacji

Chcesz pogłębić wiedzę z zakresu przywództwa oraz negocjacji? Znasz języki obce i pragniesz poznać największego pracodawcę w regionie łódzkim? Zapraszamy do udziału w wydarzeniu Ticket to Your Future organizowanym przez firmę Infosys Poland.

CO? – Szkolenia w ramach wydarzenia Ticket to Your Future
KIEDY? – 25 kwietnia 2017 r., godz. 9:00 – 15:30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

O WYDARZENIU
Ticket to Your Future to cykl całodniowych szkoleń prowadzonych przez pracowników firmy Infosys Poland.

W ramach wydarzenia odbędą się dwa szkolenia:

• 9:00 – 12:00 – „Przywództwo-umiejętności zarządzania”

Podczas szkolenia uczestnik nauczy się właściwego podejścia do kierowania ludźmi w różnych sytuacjach oraz dowie się jak skutecznie motywować i komunikować się w zespole.

• 12:30 – 15:30 – „Efektywne negocjacje w biznesie”

Podczas szkolenia uczestnik nauczy się jak negocjować, aby osiągnąć swój cel a ponadto pozna techniki wywierania wpływu na ludzi.

Podczas wydarzenia Ticket to Your Future uczestnicy dowiedzą się także jakie propozycje praktyk i pracy ma do zaoferowania firma Infosys Poland.

O ORGANIZATORZE
Infosys Poland to globalny dostawca zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu oraz IT.

SPOSÓB APLIKACJI
Zapisy odbywają się poprzez formularz on-line.

25. kwiecień 2017 - 9:00