Stypendia ministra na rok akademicki 2011/2012

Studentów zainteresowanych stypendiami ministra zawiadamiamy, że na stronie internetowej Ministerstwa Nauki
i Szkolnictwa Wyższego ukazał się komunikat w tej sprawie wraz z obowiązującymi wzorami wniosków stypendialnych, które można pobrać również z naszej strony. Prosimy o uważne zapoznanie się z przepisami oraz instrukcjami i staranne przygotowanie wniosków stypendialnych.

Ważne: Wniosek o stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe przed złożeniem na Wydziale musi być potwierdzony przez przedstawiciela władz centralnych: właściwego polskiego związku sportowego, związku sportowego o zasięgu ogólnokrajowym działającego w środowisku akademickim lub właściwej organizacji krajowej, zajmującej się sportem osób niepełnosprawnych.  Obowiązek uzyskania takiego potwierdzenia spoczywa na studencie.

Wnioski stypendialne, wraz z załącznikami dokumentującymi osiągnięcia uzyskane w roku ak. 2010/2011, należy składać w dziekanatach w terminach umożliwiających ich rozpatrzenie na posiedzeniach Rad Wydziałów. W dalszej kolejności wnioski zaakceptowane przez Rady Wydziałów przekazywane są rektorowi do 11 października br.  Informacje o terminach posiedzeń Rad na poszczególnych wydziałach winni Państwo uzyskać w dziekanatach. Wnioski zaakceptowane przez Rady Wydziałów zostaną przekazane ministrowi przez rektora do 20 października 2011, ogłoszenie wyników powinno nastąpić do 10 grudnia 2011 r.

DP 2011-07-14