Stoisko rekrutacyjne firmy Amazon na Wydziale Nauk Społecznych

Szukasz pracy dorywczej lub na stałe? Spotkaj się z Amazonem i dowiedz jak się u nich pracuje. 16 listopada spotkasz się z pracownikami Amazona na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu, a 18 i 22 listopada na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Przyjdź, bo Amazon jest już w Polsce.

CO? - stoiska rekrutacyjno-informacyjne firmy Amazon

KIEDY? - 16 listopada 2017 r. - hol Wydziału Filologicznego w Sosnowcu (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

- 18 i 22 listopada 2017 r. - hol Wydziału Nauk Społecznych (Katowice, ul. Bankowa 11)

O WYDARZENIU
Amazon jest międzynarodowym koncernem zajmującym się sprzedażą internetową. W związku z otwarciem się na polski rynek poszukuje pracowników m.in. do Centrum Dystrybucyjnego w Sosnowcu. Podczas spotkania na stoisku osoby zainteresowane dowiedzą się m. in. co firma oferuje swoim pracownikom. Na wydziale w Sosnowcu będzie można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, a na Wydziale Nauk Społecznych napić się ciepłej kawy.

DLA KOGO?
Dla osób zainteresowanych rozwojem w firmie Amazon.

Na spotkania nie obowiązują zapisy. Przyjdź i porozmawiaj!

18. listopad 2017 - 9:00 - 16:00