Stoisko nc+ na deptaku UŚ

Szukasz dobrze płatnej pracy? Premie, awanse, karta Multisport, opieka zdrowotna… to wszystko czeka na Ciebie w firmie nc+. Dowiedz się więcej od przedstawicieli firmy! Stoisko nc+ już 19 października 2017 r. na deptaku UŚ!

CO? – stoisko firmy nc+ na deptaku UŚ
KIEDY? – 19 października 2017 r., 10:00 – 15:00
GDZIE? – deptak przed budynkiem rektoratu Uniwersytetu Śląskiego
(ul. Bankowa, Katowice)

O WYDARZENIU
W związku z otwarciem przez nc+ swojego nowego biura w Katowicach przedstawiciele firmy zaprezentują aktualne oferty pracy i możliwości rozwoju oraz awansu w nowych strukturach organizacji łączącej najbogatszą ofertę programową z najbardziej zaawansowaną i przyjazną technologią.

Na uczestników czekają liczne atrakcje!

O ORGANIZATORZE
nc+ to nowoczesna platforma satelitarna, której operatorem jest spółka ITI Neovision S.A.

DLA KOGO?
Spotkanie skierowane jest do osób z pasją, otwartych, radosnych, ambitnych zainteresowanych podjęciem pracy w firmie nc+.

Wstęp wolny!

19. październik 2017 - 10:00 - 15:10