Spotkanie z Ministerstwem Środowiska na WPiA

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca w resorcie środowiska? Jesteś studentem bądź absolwentem prawa czy administracji? Weź udział w spotkaniu dedykowanym przedmiotowym kierunkom z przedstawicielem Ministerstwa Środowiska, które odbędzie się 24 kwietnia 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji.

CO? - Spotkanie z przedstawicielem Ministerstwa Środowiska
KIEDY? - 24 kwietnia 2017 r., godz. 12:00 – 13:30
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji, Aula nr 3
(Katowice, ul. Bankowa 11b)

O WYDARZENIU
Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak wygląda praca w Ministerstwie Środowiska w Warszawie oraz jakie są kryteria rekrutacyjne. Ponadto, na podstawie ustawy o służbie cywilnej poznają specyfikę pracy w administracji centralnej.

Ministerstwo Środowiska dysponuje szerokim wachlarzem ofert pracy, które zostaną zaprezentowane podczas spotkania.

O ORGANIZATORZE
Ministerstwo Środowiska jest instytucją racjonalnie zarządzającą zasobami naturalnymi, dbającą o edukację ekologiczną społeczeństwa oraz współpracującą w zakresie ochrony środowiska.

Wstęp wolny!

24. kwiecień 2017 - 12:00 - 13:30