Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Rusza seminarium magisterskie on-line

Zbliżający się koniec semestru to dla wielu studentów okres stresu związany z pisaniem pracy dyplomowej – licencjackiej lub magisterskiej.

 

Specjalnie dla nich wydawnictwo naukowe Texter rozpoczyna właśnie „Seminarium magisterskie on-line” – akcję edukacyjną dla wszystkich piszących prace magisterskie i licencjackie. Akcja będzie miała charakter cykliczny. Co tydzień na studentów-seminarzystów czekać będą sprawdzone rady, darmowe poradniki, a nawet konkursy – wszystko związane z pisaniem pracy dyplomowej i pomagające w jej stworzeniu. Ta akcja to nie tylko wiedza na temat pisania prac naukowych, ale również zastrzyk energii i motywacji tak niezbędny w tworzeniu większego opracowania.

 

Pierwszy tydzień seminarium rozpoczyna się już w poniedziałek, 16 grudnia 2013. Będziecie mogli dowiedzieć się, jak przygotować dobry plan pracy magisterskiej i oszczędzić sobie wiele zbędnej pracy i stresu w całym procesie pisania pracy dyplomowej. W prezencie od wydawnictwa otrzymacie poradnik „Jak napisać plan pracy magisterskiej” autorstwa dr Magdaleny Cicharskiej, wieloletniej promotor ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Już dziś poznaj szczegóły akcji Seminarium magisterskie on-line, dowiedz się więcej o tym, jak napisać dobry plan pracy magisterskiej, a w dniach 16-22 grudnia 2013 pobierz darmowy poradnik na ten temat.

 

O kolejnych seminariach z tego cyklu będziemy informować co tydzień. Możesz też śledzić szczegóły akcji na fanpage’u wydawnictwa Texter na Facebooku.

 

(informacja nadesłana)

Skróty

Copyright © 2001-2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.