Rekrutacja do "Szkoły Prawa USA"

logo Wydziału Prawa i Administracji UŚ

Do 31 lipca 2016 roku trwa rekrutacja na międzynarodowy kurs „Szkoła Prawa USA”, który jest organizowany na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego we współpracy z wydziałami prawa amerykańskich uniwersytetów: The Loyola University New Orleans, College of Law; The University of Toledo, College of Law; The University of Arkansas, William H. Bowen School of Law. Kurs jest skierowany do studentów prawa, kierunków biznesowych, ekonomii i administracji (każdego roku), jak również do absolwentów i praktyków prawa (np. adwokatów, radców prawnych i innych). Uczestnicy spotkań poznają:

• podstawowe zasady i założenia teoretyczne prawa wewnętrznego USA z perspektywy porównawczej,
  • podstawowe umiejętności z zakresu badań, sporządzania pism i sztuki argumentacji dotyczącej zagadnień prawnych w Stanach Zjednoczonych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wpia.us.edu.pl/recruitment-spa.

31. lipiec 2016 - 23:59