Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Rekrutacja do Akademii Start & Up

Logo Akademii Start & Up

Do 30 kwietnia 2016 roku trwają zapisy do Akademii Start & Up – unikatowego projektu edukacyjnego realizowanego przez Uniwersytet Śląski, Independent Economic Experts’ Intitute oraz APAX Consulting Group. Przedsiębiorczy studenci oraz absolwenci uczelni, którzy mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować, będą mogli uczyć się od praktyków z długoletnim doświadczeniem i zdobywać wiedzę, która pozwoli im zbudować pozycję swojej firmy na rynku. Projekt skierowany jest również do przedsiębiorców, którzy od niedawna prowadzą działalność (nie dłużej niż 5 lat) i zmagają się z największymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem, finansowaniem oraz umacnianiem pozycji firmy na rynku.

W trwającej rok Akademii Start & Up przewidziane są wykłady oraz warsztaty między innymi z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, efektywnego wykorzystania zasobów finansowych, skutecznego inwestowania, a także nabycia lub wzmocnienia umiejętności w kierowaniu wszystkimi obszarami zarządzania mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwem. Dodatkowo realizowany będzie Program Mentoringowy oraz Festiwal Innowacyjnych Pomysłów, dający uczestnikom projektu możliwość konfrontacji ich koncepcji z doświadczeniem firm zainteresowanych wsparciem rozwoju przedsiębiorczości innych. Wszystkie aktywności w ramach Akademii Start & Up prowadzone będą przez ekspertów, mających doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami oraz specjalistów z instytucji wspierających działalność przedsiębiorstw.

Pierwsza edycja Akademii Start & Up realizowana będzie w Katowicach na Uniwersytecie Śląskim od maja 2016 r. do końca czerwca 2017 r. Akademia objęta jest patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Marszałka Województwa Śląskiego.

Partnerami Strategicznymi Akademii Start & Up są: Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej przy Związku Banków Polskich, SPIN-US sp. z o.o.

Szczegółowe informacje na temat Akademii Start & Up dostępne są na stronie: www.ieei.eu/akademia-start-n-up

Data wydarzenia: 
30. kwiecień 2016 - 12:00

Skróty

Copyright © 2001-2021
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.