Odstresowalnia-warsztat radzenia sobie ze stresem

Chcesz wypracować alternatywne sposoby radzenia sobie w sytuacji stresu? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Odstresowalni! Szkolenie z zakresu zarządzania stresem odbędzie się 27 lipca 2016 r. w sali 133 w Studenckiej Strefie Aktywności.

CO? – szkolenie „Odstresowalnia, czyli warsztat radzenia sobie ze stresem
KIEDY? – 27 lipca 2016 r., godz. 9:00 – 16:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności,
s. 133 (Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

O WYDARZENIU
Łatwo możemy zauważyć, że współczesny świat stawia przed nami wiele wyzwań. Praca, dom, relacje międzyludzkie… we wszystkich tych obszarach chcemy się realizować. Życie na wysokich obrotach samo w sobie bywa frustrujące.

Odstresowalnia pozwoli spojrzeć na problem stresu z wielu perspektyw. Program warsztatu został tak skonstruowany, aby poszerzając wiedzę z zakresu psychologii stresu, lepiej zrozumieć swoje reakcje w sytuacjach trudnych. Uczestnicy zachęcani będą do refleksji na temat swojego sposobu przeżywania stresu ze wskazaniem na nierozłączność ciała i psychiki. Aby w efekcie, wspólnie wypracować alternatywne sposoby radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Dla wzmocnienia relaksacyjnego nastroju na warsztat zapraszamy w wygodnym ubraniu.

O ORGANIZATORZE
Szkolenie poprowadzi Justyna Wawszków z firmy Warta.

DLA KOGO?
Szkolenia skierowane są do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy ruszają 20 lipca 2016 r. i odbywają się drogą telefoniczną pod numerami 32 359 19 82 i 32 359 20 32.

Więcej informacji o Akademii Rozwoju Kariery 2016 na stronie.

27. lipiec 2016 - 7:00 - 16:00