„Nowe oblicza edukacji” – konferencja naukowa

Studenckie Koło Naukowe Nauczycieli „Sowa” (UWr) zaprasza do wzięcia udziału w III Interdyscyplinarnej Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Dydaktycznej pt. „Nowe oblicza edukacji”.

Obrady odbędą się w dniach 30.11–1.12 br. w Instytucie Genetyki i Mikrobiologii na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Przybyszewskiego 63/77, Wrocław).

Poruszane tematy dotyczyć będą m.in. zachodzących w edukacji zmian, sposobów rozwijania zainteresowania uczniów oraz metod, dzięki którym lekcje staną się ciekawsze i bardziej pomocne w przyswajaniu wiedzy szkolnej.

W konferencji mogą wziąć udział zarówno studenci, doktoranci, jak i nauczyciele czynni. Wystąpienia powinny trwać ok. 15–20 min. Istnieje możliwość wystąpień indywidualnych lub parami.

Chęć uczestnictwa można zgłosić za pośrednictwem formularzy:

Zgłoszenia należy wysłać do 1.11 br.

Więcej informacji: www.facebook.com/events/435269607125258/

30. listopad 2019 - 23:59